dziś jest Czwartek 14 Grudnia 2017     |     imieniny: Jana, Alfreda, Izydora
Invest in Poland
Jan Paweł II
Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Kolnie - I odbiór

Dnia 15 kwietnia 2011 r. został dokonany częściowy odbiór  robót  przy realizacji inwestycji: ”Budowa Sali Gimnastycznej przy SP1 w Kolnie”. Odbioru dokonano przy udziale przedstawicieli zamawiającego oraz wykonawcy. Odebrane prace to roboty ziemne oraz fundamenty. Głównym wykonawcą jest firma  z siedzibą w Białymstoku BBWW Sp.z o.o., z  podwykonawcą  KOLBUD Spółka Jawna Waldemar i Bogumiła Skrodzccy z siedzibą w Kolnie. Budowana sala gimnastyczna będzie miała wymiary 40,75x18,42m wraz z łącznikiem wym.12,34x16,54m. Dodatkowo zostanie przebudowany fragment szkoły podstawowej w celu stworzenia możliwości skomunikowaniu się z salą gimnastyczną. Budowany obiekt na parterze podzielony będzie na dwie części: salę sportową oraz zaplecze socjalno-techniczne, w którym zlokalizowane zostaną szatnie i łazienki dla sportowców, toalety ogólnodostępne, w tym toaleta dla niepełnosprawnych, magazyn oraz pomieszczenie gospodarcze. Bezpośrednio z korytarza przez klatkę schodową można będzie dostać się na I piętro, gdzie będzie pomieszczenie techniczne oraz widownia. Łącznik zaprojektowano parterowy. Wejście główne z zadaszonym poddaszem będzie od strony południowo- wschodniej. Pozostałe dwa wejścia dostępne będą z wnętrza szkoły podstawowej i z sali gimnastycznej. Powierzchnia zabudowy sali gimnastycznej wynosi 743,29m2, natomiast powierzchnia łącznika 123,25m2.

Wszelkie prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem oraz wiedzą i zasadami sztuki budowlanej. Obecnie trwają prace murarskie.


 Zakończenie inwestycji planowane jest  w marcu 2012 r.

autor: M.Stachelek
Fundamenty
Fundamenty od strony Urzędu Miasta
Roboty ziemne
Zagęszczanie gruntu
Urząd Miasta Kolno
ul. WOJSKA POLSKIEGO 20 18-500 KOLNO      |      tel.: (+48 86) 278 21 33      |      faks: (+48 86) 278 31 00      |      e-mail: kolno@home.pl
Urząd Miasta Kolno pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30