Kolneńskie Dziewczyny z Plusem zapraszają

zdjęcia artykułu 2
2022-03-07 19:28 | Opublikował: Tomasz Sobieski
Jest taki dzień, gdy panowie służą paniom. I każdy grosz dziś wydają tylko na nią. Futro, kwiaty, rajty, kawa, na koszt chłopów dziś zabawa. A kiedy? Wiadomo, 8 marca 2022 roku. Żartobliwy początek, ale tytuł występu KD+ daje też do myślenia – „Po prostu życie”.

Impreza zawiera dwa akcenty. Promocja drugiej płyty naszego zespołu oraz ukłony dla piękniejszej części rodu ludzkiego. Tytuł występu to zarazem tytuł jednej z piosenek. Nie można też pominąć faktu, że właśnie tego dnia grupa pozytywnie zakręconych będzie świętować swoje 12-lecie. Obawiam się, że, jak to nieraz bywało, zabraknie miejsc siedzących oraz na dostawianych krzesłach. To nie zarozumiałość, a fakt. Mamy swoją wyjątkową publiczność. Kocha śpiew, muzykę, taniec, monologi, dialogi. Humor nigdy nas nie opuszcza, nawet w nieciekawym czasie pandemicznym. Długo nas nie było, tym bardziej stęsknieni są widzowie. Tęsknota jest wzajemna. Ogłosimy również oficjalnie zakończenie kolejnej fali covidowej. Pozwoliłem sobie zamieścić kilka zdjęć z sesji fotograficznej. Różne pozy są najlepszą ilustracją do słów jednej z naszych piosenek – nasze spełnione marzenia to tańczyć, śpiewać i grać, z humorem iść przez życie i szczęście z niego rwać.

Niezawodna ekipa wystąpi w składzie:

1.Bogumiła Ranik – kierownik

2.Stanisław Rojecki – muzyka i tekst

3.Paweł Podeszwik – muzyka i aranżacje

4.Jadwiga Gromkowska

5.Zofia Górska

6.Barbara Kordal

7.Jadwiga Dąbkowska

8.Teresa Pomichowska

9.Eugeniusz Regliński

 

Serdecznie zapraszamy miłośników rozrywki do Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kolnie w dniu 8 marca 2022 roku o godz. 18:00. Czeka na Was ponadgodzinna uczta dla duszy i ciała. Liczymy również na Wasz czynny udział podczas wykonywania niektórych utworów. Chcąc żartobliwie zakończyć swój reportaż, pozwolę sobie przypomnieć panom, że facet bez pani ma życie do bani. Do zobaczenia.

Autor: Eugeniusz Regliński Podlaski Senior Redakcja Kolno / Foto Łukasz Łukaszewicz

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl