Aktualności

Andrzej Duda po raz czwarty Burmistrzem Kolna

zdjęcia artykułu 2
2018-10-22 13:05 | Opublikował: Juliusz Jakimowicz
Bardzo wysokie poparcie Kolnian - ponad 85 % głosów na "TAK".

W niedzielnych wyborach samorządowych oddano 3850 głosów ważnych. Andrzej Duda był jedynym kandydatem na Burmistrza Miasta Kolno. Oddane głosy rozłożyły się następująco:

TAK - 3278 glosów. NIE - 572 głosy.

Andrzej Duda zwycieżył z bardzo wysokim poparciem mieszkańców Kolna. Aż 85,14 % głosujących wyborców obdarzyło zaufaniem obecnego Burmistrza.

Gratulujemy

 

Szanowni Mieszkańcy Miasta Kolno !

Serdecznie dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach samorządowych na burmistrza Kolna. Jestem pod wrażeniem poparcia udzielonego mi przez wyborców. Wygrać po raz czwarty to duży sukces dla każdego samorządowca. Ponad 85 % głosów, które dzięki Państwa decyzji otrzymałem  świadczy o wciąż wysokim poparciu dla  wspólnie przez nas wypracowanego programu rozwoju Kolna. To ogromny kapitał i silny głos mieszkańców, których postaram się godnie reprezentować. Gratuluję również wszystkim kandydatom , którzy wygrali wybory do nowej Rady Miasta. Mam nadzieję, że tak samo jak we wcześniejszych latach Rada Miasta będzie miejscem rzetelnej, twórczej pracy oraz mądrych kompromisów  na rzecz naszego miasta. Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju naszego miasta  jest warta poświęcenia i zaangażowania. Teraz przed burmistrzem i radnymi  5 lat intensywnej pracy, a przed Kolnem wiele dobrych programów, inwestycji i wydarzeń integrujących lokalną społeczność. Następna kadencja to będzie czas prawdziwej kumulacji inwestycji w naszym mieście. Część projektów właśnie się rozpoczyna, część jest w toku, a inne ruszą już wkrótce. To wymagające i trudne wyzwania, ale przecież Kolno to ambitne miasto przedsiębiorczych i pracowitych mieszkańców. Zawsze byłem dumny z Kolna i jego mieszkańców. Wasze zaangażowanie w życie naszego miasta było dla mnie zawsze największą inspiracją. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania Wyborcom, za to, że obdarzyli mnie tak wielkim zaufaniem.  

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Miasta Kolno

Andrzej Duda

 

 

 

 

 

 

logo
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdz na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl