Wyniki wyborów do Rady Miasta Kolno

zdjęcia artykułu 1
2018-10-23 12:48 | Opublikował: Juliusz Jakimowicz
Poznaj skład nowej Rady Miasta

Okręg nr 1

Adama Mickiewicza, Aleksandrowska, Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Juliusza Słowackiego, Pastorczyk, Kolonie pod Zabielem, 1 Maja, Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego część od Placu Wolności do nr 65 włącznie bez numeru 26, 28, 30, 36, 38a, b, c, d, e, f, g, h, i.

GOŁĘBIEWSKA Irena – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 2

Armii Krajowej, Marii Konopnickiej od nr 6, Stanisława Krupki, Św. Floriana.

DZIEKOŃSKI Maciej – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 3

Boczna, Czysta, Konstytucji 3 Maja, Łąkowa, Stefana Okrzei, Polna, Stanisława Staszica, Strażacka, Zielona, Żurawia.

ŻUBROWSKI Jan – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 4

Słoneczna, Jana Sobieskiego, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Krótka, Sadowa, Senatorska, Szkolna, Wesoła, Zacisze, Zakole.

RAKOWSKI Mariusz – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 5

Jana z Kolna, Kościelna, Księcia Janusza I, Łabno Małe, Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Plac Wolności.

MAKAREWICZ Klaudiusz – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 6

Grunwaldzka, Kolonie pod Janowem, Łabno Duże, Łazienna, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa.

SZYMAŃSKI Andrzej – Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Dla Kolna

 

Okręg nr 7

11 Listopada nr 12, 14, 16, 18.

SZYMAŃSKI Piotr – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 8

Teofila Kubraka, Marii Konopnickiej 2, 3, 3a, 4, 5, 11 Listopada 20, Wojska Polskiego 26, 28, 30.

BAŁDYGA Stanisław – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 9

Sportowa.

SIELAWA Paweł – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 10

Ciepła, Fabryczna, Handlowa, Kolejowa, Kolonie pod Rupinem, 11 Listopada nr 1, 6, 7, 8, 10, 15, 17, Przemysłowa, Składowa, Targowa, Towarowa.

SEKŚCIŃSKI Jarosław – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 11

Gen. Władysława Sikorskiego nr 4, 5, 6, 8, 10.

KAPELAŃSKI Jan – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 12

Gen. Władysława Sikorskiego nr 2, 3, 3a, 3b, 3c, 11 Listopada 3, Stanisława Milewskiego, Wojska Polskiego nr 36, 38a, b, c, d, e, f, g, h, i.

BRZEZIŃSKA Halina Jadwiga – Komitet Wyborczy wyborców Stefana Konstantego

 

Okręg nr 13

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Ks. J. L. Grajewskiego, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Sosnowa, Świerkowa, Wincentego Witosa nr 1, Wojska Polskiego nr 67, 67a, 69, 69a.

TWAROWSKI Zbigniew Tadeusz – Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Dla Kolna

 

Okręg nr 14

Wincentego Witosa nr 3, 3a, 5, 7, 9, 11.

KONSTANTY Marcin – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg nr 15

Marii Dąbrowskiej, Wincentego Witosa nr 13, 15, 17, 19, 21, 23.

SZTACHAŃSKI Jacek – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy miasta i ile głosów otrzymali kandydaci:

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/200601#results_elect_council

 

logo
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdz na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl