Mieszkańcy Kolna przywitali wspólnie Nowy Rok

zdjęcia artykułu 60
2020-01-02 09:46 | Opublikował: Tomasz Sobieski
Plenerową imprezę sylwestrową zorganizowano, jak co roku, na bocznej płycie przyległej do miejskiego stadionu. Zabawa 31 grudnia - w ostatnią noc roku, rozpoczęła się o 22:00. Przy rytmach różnorodnej i rytmicznej muzyki disco przybyli mieszkańcy i goście bawili się do godziny 1:00.

Tradycyjnie o północy do mieszkańców Kolna życzenia skierował Burmistrz Miasta Andrzej Duda.

Życzę Wam, żebyście zrealizowali w Nowym - 2020 Roku swoje plany i marzenia, żeby nasze miasto rozwijało się tak, jak się rozwija. Życzę Wam również, żebyśmy się tu spotykali co roku i składali sobie z radością życzenia. Wszystkiego najlepszego w 2020 roku. Niech ten rok będzie lepszy od tego, który właśnie mija – życzył burmistrz w imieniu swoim i całego samorządu.

Wspólne odliczanie czasu, tradycyjna lampka szampana i  pokaz sztucznych ogni - to stałe elementy miejskiego sylwestra, których nie zabrakło i na tegorocznej zabawie. W tym roku rozbłyski fajerwerków w  całym mieście były niezwykle imponujące, gdyż sprzyjająca aura pozwoliła na przygotowanie przez organizatorów efektownego pokazu i radosnego powitania nadchodzącego Nowego Roku. Niech będzie on czasem spełnionych nadziei i zrealizowanych planów.

Organizatorzy miejskiego sylwestra: Burmistrz Miasta Kolno oraz Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu - dziękują wszystkim za wspólną zabawę.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Konopka

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl