Mleczny sposób na udane wakacje

zdjęcia artykułu 1
2020-07-07 11:34 | Opublikował: Tomasz Sobieski

Nareszcie możemy cieszyć się urokami słońca, temperaturą na plusie i porannym leniuchowaniem. Jednak podczas upalnych dni należy pamiętać o trzech niezbędnych kwestiach. Pierwszą z nich jest krem przeciwsłoneczny, który ochroni nas przed poparzeniami. Kolejną jest okrycie głowy oraz napój, który zabezpieczy nas przed odwodnieniem. Czym najlepiej gasić pragnienie? Doskonałym napojem zarówno dla dzieci i dorosłych jest właśnie mleko, pamiętaj, aby je prawidłowo przechowywać. Mleko, to nie tylko źródło białka, ale również elektrolitów, takich jak: wapń, magnez, potas i sód, które utrzymają na prawidłowym poziomie gospodarkę wodno-elektrolitową. Dodatkowo posiada ono właściwości regeneracyjne, dzięki czemu znowu stajemy się pełni energii i chęci do zabawy.

Podczas odpoczynku pamiętajcie o programie „Mamy kota na punkcie mleka”. Zapraszamy do polubienia naszego Fanpage - Mamy kota na punkcie mleka i obserwowania naszego kota Mleczysława  i Mlecznej Kity przez całe wakacje.

Informujemy, iż mleczna kampania trwa cały 2020 r., dlatego liczymy że będą Państwo kontynuować udział w programie w nowym roku szkolnym. Zachęcamy do zaktualizowania we wrześniu ilości uczniów i aktywnego udziału w programie. W dalszym ciągu będziemy dla Państwa organizować szereg konkursów, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody, zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli.  Jeśli nie jesteś jeszcze w programie, nie czekaj, dołącz!  Wystarczy wypełnić deklarację, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl i przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.

Program „Mamy kota na punkcie mleka” prowadzony jest przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka i sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

 

Źródło: Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”

Załączniki do pobrania:
Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl