Wspólny komunikat 3 kolneńskich urzędów w związku ze wzrostem zachorowań na Covid 19

zdjęcia artykułu 1
2020-10-26 17:35 | Opublikował: Tomasz Sobieski

Szanowni Interesanci,

W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na Covid 19 oraz wprowadzeniem nowych obostrzeń w kraju od 27 października aż do odwołania Urząd Miasta Kolno, Urząd Gminy Kolno i Urząd Skarbowy w Kolnie zmieniają formę bezpośredniej obsługi Interesantów.

Prosimy Klientów naszych instytucji, aby w pierwszej kolejności kontaktowali się z urzędem za pośrednictwem:

- poczty elektronicznej: kolno@home.pl, ugkolno@gminakolno.plus.kolno@mf.gov.pl

- platformy ePUAP,

- poczty tradycyjnej

- lub telefonicznie: 86 278 21 33 - Urząd Miasta Kolno, 86 278 91 20 – Urząd Gminy Kolno oraz 86 2789180, 86 2789181 - Urząd Skarbowy w Kolnie

Dodatkowo w holu budynku, przy głównym wejściu od ulicy Wojska Polskiego 20, ustawione zostały oznakowane pojemniki, do których będzie można wrzucać wnioski, dokumenty czy korespondencję do poszczególnych urzędów. Aby ułatwić kontakt, w treści składanego dokumentu należy podać numer swojego telefonu.

Bezpośrednia wizyta w Urzędzie będzie możliwa w wyjątkowych sytuacjach, kiedy niemożliwe będzie załatwienie sprawy w inny sposób. Odbywać się ona będzie po wcześniejszych konsultacjach telefonicznych i umówieniu się na spotkanie oraz z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Do Urzędu Skarbowego można umówić się za pośrednictwem usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” z której można skorzystać na stronie https://podatki.gov.pl lub na stronie urzędu skarbowego.

Celem podejmowanych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Interesantom i pracownikom urzędów oraz powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wyjątkowe sytuacje wymagają od nas wszystkich mobilizacji i odpowiedzialnych zachowań, dlatego prosimy o zrozumienie i zastosowanie się do wytycznych. Apelujemy również o przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych oraz podporządkowanie się wszelkim nakazom władz.

 

Andrzej Duda, Burmistrz Miasta Kolno

Józef Bogdan Wiśniewski, Wójt Gminy Kolno

Grażyna Pawlewicz, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kolnie

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl