Mobilny punkt spisowy na „Imieninach Jana z Kolna”

zdjęcia artykułu 1
2021-07-08 12:16 | Opublikował: Tomasz Sobieski

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, Biuro Spisowe w Kolnie uruchomi mobilny punkt spisowy podczas festynu „Imieniny Jana z Kolna” 10 lipca 2021 r. (sobota).

Rachmistrzowie spisowi z naszego miasta, w godz. 15.00 20.00 będą spisywać mieszkańców Kolna na terenie Stadionu Miejskiego. Do wypełnienia formularza spisowego niezbędne będzie posiadanie numerów PESEL wszystkich domowników.

Mobilny punkt spisowy to kolejna forma ułatwiająca udział mieszkańcom Kolna w spisie, szczególnie wygodna dla osób, które nie korzystają samodzielnie z Internetu i do których nie dotarł jeszcze rachmistrz spisowy.

mobilny_punkt_spisowy.jpg

Spis to niezwykle ważne przedsięwzięcie, przeprowadzane raz na 10 lat. Jego wyniki przez najbliższe lata będą wykorzystywane do tworzenia różnorodnych strategicznych polityk publicznych, np. edukacyjnej, zdrowotnej, demograficznej, czy rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Kolna, którzy nie wywiązali się jeszcze z tego ustawowego obowiązku do skorzystania z mobilnego punktu spisowego w Kolnie.

      

    Burmistrz Miasta Kolno

 Andrzej Duda

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl